PhDr. Dagmar Güttnerová, Ph.D.

Hledáte terapeutku, která by vám pomohla v rámci partnerských vztahů individuálně nebo v páru? Podívala se s vámi na oblast komunikace, řešení konfliktů v úzké i širší rodině, sexu nebo třeba výchově dětí? Stojíte před důležitým životním rozhodnutím? Máte problém přijmout sami sebe? Anebo prokrastinujete? Pak vám mohu právě Dagmar vřele doporučit.

Má ukončený pětiletý výcvik narativní a na řešení orientované terapie. Má za sebou kurzy párového poradenství Evangelikálního teologického semináře a Bridge to Life Ministries.

Od roku 2008 s manželem přednáší na kurzech Příprava na manželství a Manželské večery a koordinuje je pro ČR. Mnoho let pracuje s mládeží.

Manželské večery tvoří sedm setkání pro každý pár, ať už spolu žijete v manželství nebo ne, s příjemnou večeří pro dva při svíčkách - jako na rande. Po večeři následuje praktická a vtipná promluva na jedno z témat kurzu. Nejdůležitější ale je, že v úplném soukromí u malých stolků pouze pro dva spolu sami prodiskutujete téma večera nad dotazníky z příruček. Skupinová diskuse není součástí kurzu, o svém vztahu nemusíte nikomu nic říkat. Manželské večery jsou neziskové a jejich myšlenka vznikla v Anglii, ale rozšířily se do 120 zemí po světě a v ČR se pořádají na desítkách míst.

Její nespornou kvalifikci podporují i zkušenosti z dvacetiletého manželství a výchovy čtyř dětí :-).

tel: +420 733 627 409 | mail: dagmar.guttnerova@ktcentrum.cz