Služby

Potkalo vás něco nepříjemného? Nevíte si rady nebo se naráz v sobě samých nevyznáte? Řekněte si o pomoc. Vím, že vykročit do neznáma může být těžké a oslovit psychoterapeuta dvojnásob. Ale vyrazit může být prvním krokem ke změně. Rád půjdu alespoň kousek s vámi. Neptejte se mě jak a kudy. Nevím. Je to vaše cesta a budeme ji společně hledat.

Terapie


INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE

Padesát minut bude patřit jen vám. Podívejte se, jak vnímám psychoterapii a PCA. Máte otázky? Napište mi.


PÁROVÁ TERAPIE

Zdá se vám, že už nestačíte na řešení problémů ve svém vztahu a chcete o něj bojovat? Trápí vás komunikace nebo citlivá témata? Hledáte pomoc a podporu? Snad se nám společně podaří, abyste lépe slyšeli jeden druhého.

Pomohu vám snáze mluvit a vyjádřit své pocity i potřeby. Pak se nám bude lépe hledat řešení...


KRIZOVÁ INTERVENCE

Dostali jste se vy nebo někdo kolem vás do akutních psychických nebo sociálních obtíží a nevidíte cestu ven? Zdá se, že chybí síly nebo zdroje? Pomohu vám s jejich hledáním. Zaměříme se na příčínu a její řešení. Naše spolupráce bude jednorázová nebo krátkodobá a na konci vám nabídnu další možnosti cesty k uzdravení.

Koučink


Chcete být v něčem lepší nebo rychleji a efektivněji dosáhnout vytyčených cílů v osobním nebo pracovním životě? Nebo třeba jen najít mezi nimi rovnováhu? Utřídit si myšlenky nebo objevit nové možnosti? Koučink vám pomůže naplánovat a efektivně realizovat konkrétní kroky. Vykročit a neminout cíl. Nabídnu vám různé úhly pohledu a bude z nich moci vybrat ten pro vás optimální.

Nebudu vás nutit k ničemu, co vám není blízké. Naopak - podpořím vás v rozvíjení vlastního potenciálu a společně budeme pracovat na řešení, které je vám nejbližší.

Věnuji se i koučování při výkonu vaší profese - můžeme se podívat na vaše prezentační nebo rétorické dovednosti a vlastně téměř cokoli v oblasti "měkkých dovedností". Využiji přitom své více než patnáctileté lektorské zkušenosti. Aktuálně se této formě práce věnuji s vybranými rozhodčími profesionálních fotbalových soutěží.


Lektorování


Rád vám dám k dispozici své téměř dvacetileté zkušenosti lektora a připravím pro vás na míru interaktivní vzdělávací semináře.

Mohu vám nabídnout témata jako sebevědomí, sebehodnocení a sebedůvěra, stress management, krizová intervence, komunikace a komunikační dovednosti, obchodní dovednosti, vyjednávání, komunikace změn ve firmách a podobně. Nevybrali jste si? Napište mi a domluvíme se na možnostech.

Mými klienty byli například: ČEZ, Severočeské doly, Central Group, Česká pošta, Česká mailingová společnost, OVB Allfinanz, Madeta, Ahold, Občanská demokratická strana, Český statistický úřad, Úřad pro ochranu osobních údajů, Škoda Praha Invest, Tescoma nebo Pottea a Pannnen - Staněk. Ve sportu pak Fotbalová asociace České repubiky, Český svaz ledního hokeje, Českmoravská asociace hokejbau nebo Svaz národní házené.

Objednejte se

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.